Płatki jaglane, cena za 100 g (1)

Płatki jaglane, cena za 100 g

Kraj pochodzenia: Polska
ładowanie
1,46
PLN
za
100 gram
Producent:
100 gram
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Płatki jaglane pełnoziarniste

Płatki jaglane wytwarzane są ze zboża. Produkt otrzymywany przez poddanie oczyszczonego i obłuszczonego ziarna prosa hydrotermicznej obróbce, zgnieceniu na walcach i wysuszeniu. Stanowią źródło witamin, minerałów i prozdrowotnych właściwości.

Zastosowanie

Płatki jaglane to świetna alternatywa dla kanapek czy zwykłych i nie zawsze zdrowych płatków śniadaniowych. Dzięki bogatej zawartości składników odżywczych, stanowią bardzo pożywny i zdrowy posiłek. Mogą być gotowane na wodzie, mleku czy stosowane jako dodatek do jogurtu. Dobrze smakują z tartym jabłkiem i cynamonem. Płatki jaglane mogą służyć jako zdrowa forma panierki.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Wartość odżywcza produktu

w 100 g

w porcji 50 g

%RWS* w 50 g

Wartość energetyczna

1665 kJ / 393 kcal

833 kJ / 197 kcal

10 %

Tłuszcz

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone

3,2 g

0,4 g

1,6 g

0,2 g

2 %

1 %

Węglowodany

- w tym cukry

80,5 g

0 g

40,3 g

0 g

15 %

0 %

Błonnik

3,8 g

1,9 g

-

Białko

8,7 g

4,4 g

9 %

Sól**

< 0,01 g

< 0,01 g

< 1 %

Możliwe naturalne odchylenia.
**Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie.
*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia przeciętnej osoby dorosłej (8400kJ/2000kcal).

Informacje o alergenach

W zakładzie pakowane są również: sezammigdały, produkty zawierające glutenróżne orzechy. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100 % wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
Mąka pszenna Typ 750, cena za 100 g
Mąka pszenna Typ 750, cena za 100 g
0,49 PLN
Mąka gryczana, cena za 100 g
Mąka gryczana, cena za 100 g
1,60 PLN
Mąka jaglana, cena za 100 g
Mąka jaglana, cena za 100 g
1,00 PLN
Mąka kukurydziana, cena za 100 g
Mąka kukurydziana, cena za 100 g
0,59 PLN
Mąka migdałowa, cena za 100 g
Mąka migdałowa, cena za 100 g
5,40 PLN
Mąka z cieciorki, cena za 100 g
Mąka z cieciorki, cena za 100 g
1,40 PLN
Mąka z tapioki, cena za 100 g
Mąka z tapioki, cena za 100 g
1,60 PLN
Płatki kukurydziane, cena za 100 g
Płatki kukurydziane, cena za 100 g
1,50 PLN
Płatki owsiane, cena za 100 g
Płatki owsiane, cena za 100 g
0,79 PLN
Płatki pszenne, cena za 100 g
Płatki pszenne, cena za 100 g
0,69 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl