Kasza jęczmienna, cena za 100 g (1)

Kasza jęczmienna, cena za 100 g

Kraj pochodzenia: Polska
ładowanie
0,80
 PLN
za
100 gram
Producent:
Ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Ma wszechstronne zastosowanie w kuchni, może być spożywana jako samodzielne danie lub jako składnik zup, zapiekanek, farszów. Jest głównym składnikiem krupniku. Nieugotowaną kaszę dodaje się do mięs w trakcie duszenia.

W przypadku sporządzania kaszy na sypko, stosunek objętościowy kaszy do wody powinien wynosić 1/2. Podczas gotowania do wody warto dodać łyżeczkę tłuszczu na szklankę kaszy zapobiega to zlepianiu się ziarenek.

Informacja o alergenach: W zakładzie pakowane są również sezamgorczyca, różne orzechy, orzeszki ziemne, soja, produkty zawierające: dwutlenek siarki oraz gluten.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Kasza manna, cena za 100 g
Kasza manna, cena za 100 g
1,10
PLN
Kasza bulgur, cena za 100 g
Kasza bulgur, cena za 100 g
1,60
PLN
Kasza gryczana prażona, cena za 100 g
Kasza gryczana prażona, cena za 100 g
2,30
PLN
Kasza kukurydziana, cena za 100 g
Kasza kukurydziana, cena za 100 g
0,85
PLN
Kasza orkiszowa, cena za 100 g
Kasza orkiszowa, cena za 100 g
1,50
PLN
Ryż arborio, cena za 100 g
Ryż arborio, cena za 100 g
1,70
PLN
Ryż dziki, cena za 100 g
Ryż dziki, cena za 100 g
9,60
PLN
Ryż jaśminowy, cena za 100 g
Ryż jaśminowy, cena za 100 g
1,40
PLN
Ryż paraboliczny, cena za 100 g
Ryż paraboliczny, cena za 100 g
1,40
PLN
Tapioka granułki, cena za 100 g
Tapioka granułki, cena za 100 g
2,00
PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl