Jabłko suszone, cena za 100 g (1)

Jabłko suszone, cena za 100 g

Kraj pochodzenia: Polska
ładowanie
3,99
PLN
za
100 gram
Producent:
100 gram
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

CHIPSY JABŁKOWE

Jabłka to jedne z najbardziej “polskich” owoców. Trudno ich nie lubić - są dostępne przez właściwie cały rok, występują w odmianach słodkich, kwaśnych, miękkich i twardych oraz zawierają szereg wartości odżywczych. Jak wszystko – czasem mogą się jednak znudzić. Wtedy warto spróbować ich w innej postaci, na przykład chrupiących chipsów jabłkowych! 

Jabłko czy ziemniak?

Chipsy jabłkowe to nic innego jak pokrojone na talarki i wysuszone ciepłym powietrzem jabłka. Są znacznie zdrowsze niż smażone chipsy ziemniaczane, które zawierają minimum 30% tłuszczu, najczęściej palmowego. Dla urozmaicenia i zdrowia warto więc odstawić słone przekąski i sięgnąć po suszone jabłka. Te chrupiące krążki nie tylko dostarczają mniej kalorii, ale także są źródłem błonnika, witaminy C i żelaza. 

Dobra przekąska!

Chipsy jabłkowe doskonale sprawdzają się w domu, w pracy, w szkole i w podróży. Zaspokajają apetyt na niezdrowe przekąski, nie powodując przy tym wyrzutów sumienia. Są idealne dla dzieci, zwłaszcza tych, które nie mogą przekonać się do świeżych owoców i warzyw lub często domagają się słodyczy. Suszone jabłka można zajadać wprost z paczki lub dodać do ulubionych ciast, deserów i kompotów. 

Słodkie, bez cukru

Proponujemy chipsy jabłkowe w pojemnym opakowaniu i bardzo przystępnej cenie. Wykorzystujemy niemal całe owoce, pozbawiając je jedynie gniazd nasiennych. To co w nich najlepsze znajduje się zawsze pod skórką! Nasze jabłka suszone nie zawierają żadnych konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Praktyczne opakowanie z zamknięciem strunowym pozwala im zachować świeżość i chrupkość - przy pierwszym i ostatnim podjadaniu. 

Składniki

Jabłka suszone ciepłym powietrzem, substancja konserwująca - pirosiarczyn sodu

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Suszone jabłka są naturalnym źródłem:

> Witaminy C – która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Wartość odżywcza produktu

w 100 g

w porcji 50 g

%RWS* w 50 g

Wartość energetyczna

926 kJ / 221 kcal

463 kJ / 110 kcal

6 %

Tłuszcz

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone

2,1 g

0,21 g

1,1 g

0,11 g

2 %

1 %

Węglowodany

- w tym cukry

18,6 g

2,3 g

9,3 g

1,2 g

4 %

1 %

Błonnik

6 g

3 g

-

Białko

28,8 g

14,4 g

29 %

Sól**

0,01 g

< 0,01 g

< 1 %

Witaminy

w 100 g

w porcji 50 g

%RWS* w 100 g

Witamina C

11,6 mg

5,8 mg

15 %

 

Możliwe naturalne odchylenia.
**Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie.
*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia przeciętnej osoby dorosłej (8400kJ/2000kcal).

Informacje o alergenach

W zakładzie pakowane są również: sezammigdałyprodukty zawierające gluten, różne orzechy. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100 % wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
Ananas kandyzowany kostka, cena za 100 g
Ananas kandyzowany kostka, cena za 100 g
4,89 PLN
Imbir kandyzowany, cena za 100 g
Imbir kandyzowany, cena za 100 g
4,99 PLN
Jagody goji suszone, cena za 100 g
Jagody goji suszone, cena za 100 g
6,40 PLN
Melon kandyzowany kostka, cena za 100 g
Melon kandyzowany kostka, cena za 100 g
4,40 PLN
Morela suszona naturalna, cena za 100 g
Morela suszona naturalna, cena za 100 g
5,20 PLN
Śliwka suszona, cena za 100 g
Śliwka suszona, cena za 100 g
4,60 PLN
Wiórki kokosowe, cena za 100 g
Wiórki kokosowe, cena za 100 g
2,60 PLN
Żurawina cięta, cena za 100 g
Żurawina cięta, cena za 100 g
3,40 PLN
Rabarbar, cena za 100 g
Rabarbar, cena za 100 g
12,00 PLN
Malina w gorzkiej czekoladzie w truskawkowym pyłku
Malina w gorzkiej czekoladzie w truskawkowym pyłku, cena za 50 g
9,50 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl